פיתוח משחקי מחשב ואפליקציות

העבודות שלנו

 • משחקים

  אתר משחקים רב-משתתפים
  מערכת משחקי הימורים מבוססי מכונת כדורים, הכוללת שידורי וידאו חיים, מערכת צ'אט, השתתפות של כמות בלתי מוגבלת של שחקנים, חדרי משחק בעלי מאפיינים שונים וסוגי משחקים שונים. המערכת פותחה בשיתוף עם מתכנת נוסף המתמחה בטכנולוגיות צד-שרת. אנחנו תכנתנו את משחק הרולטה (צד לקוח + תקשורת מול שרתים) וניהלנו את פיתוח הפרויקט כולו
 • משחקים, אמצעי למידה

  משחק למידה אינטל
  משחק סולמות וחבלים שתכנתתי עבור אינטל ישראל. במהלך המשחק נדרש הגולש (מגוייסים פוטנציאליים) לענות על שאלות אמריקאיות (עברית ואנגלית, אשר מתעדכנות בעזרת קובץ XML) על מנת לצבור ניקוד.מאחורי הקלעים יש טבלת שיאים עם ממשק ליצירת דו"חות.
 • אפליקציות

  משחק סופרנט
  משחק לילדים, שעשוי כולו בפלאש והוא משולב במשחק קופסא פיזי שקונים בחנויות צעצועים. המשחק מדמה פעולה של קופת סופרמרקט והוא מכיל אנימציות של מודלים תלת-מימדיים, מנגנון הלבשת דמויות, מנגנון שאלות ועוד.
 • משחקים, אמצעי למידה

  משחק בילוש Verint
  משחק פלאש שמטרתו לחשוף ארגון פשע באמצעות כלי בילוש וחקירה שונים. המשחק פועל ללא חיבור לאינטרנט (standalone) וכולל טבלת מובילים של כל מי ששיחק באותו מחשב. הלקוח: קלאצ' - בית אנימציה
 • אפליקצית פייסבוק

  אפליקצית שידוכים - Suggester
  אפליקצית היכרויות, הכוללת אפשרות לשדך בין חברים מהפייסבוק, תוך כדי התקדמות בדרגות, לאשר או לדחות הצעות לשידוך בדיסקרטיות מלאה, לרכוש חיצים המאפשרים שידוכים נוספים, לפרסם הודעות בין החברים הרשומים ולראות מיהם אלופי השידוכים.
 • אפליקציות, AIR, משחקים, מיניסייט

  סיפורי התנ''ך לילדים
  אפליקציה להתקנה מ-DVD למחשב, פותחה עבור ילדים מהמגזר הערבי, כוללת נגן סרטוני וידאו, נגן מוזיקה, משחקון פאזל, תוכנת צביעה, אפליקצית ספר ומשחק טריוויה
 • אפליקציות, פייסבוק, משחקים

  אפליקציית b4udrive
  ממשק לבחינה עצמית של כושר הנהיגה לאחר שתיית משקאות חריפים. התכנות כולל את תנועת הבקבוקים, תצוגה דינמית המסכמת את בחירת הגולש, טופס הזנת פרטים וחישוב הפרמטרים ע"פ טבלת אחוזי אלכוהול בדם. הממשק פותח במסגרת עבודתו של אסף בחברת Publicis Webimage.
 • אתרים

  אתר טיולי אלסקה
  אתר פלאשי שנבנה ע"פ תבנית שנרכשה. השירות כלל התאמת התבנית לצרכי הלקוח, כולל תמיכה בעברית ואנגלית יחד ושינויים מבניים קלים, התאמת תמונות, הזנת תוכן, רכישת שטח אחסון ודומיין, הקמת האתר והכנה בסיסית לקידום במנועי חיפוש.

 • אפליקציות, מצגות, אמצעי המחשה

  מצגת מפה עולמית
  תצוגה דינמית של משלוחים בינלאומיים על גבי מפת העולם. הפרוייקט כולל הנפשה מתוכנתת ועבודה מול webservice לקבלה וסינון של הנתונים. התצוגה מאפשרת סינון נתונים ע"פ חתכים שונים מתוך הפלאש. יש להמתין מספר שניות עד לגמר טעינת הנתונים ותחילת המצגת: