פיתוח משחקים ואפליקציות

העבודות שלנו

 • משחקים, אפליקציות, פייסבוק

  משחק פייסבוק אקס מן קלאב
  משחקון שפותח עבור AXE HOT FEVER כחלק מקמפיין שיווקי בפייסבוק. המטרה היא לתפוש עם העכבר מוצר מסויים מבין מספר מוצרים שזזים במהירות על גבי המסך. הזוכה הוא זה שהצליח לתפוש בזמן הקצר ביותר. הלקוח: מונולית.
 • אפליקציות

  מכונת אמת נמרוד הראל
  אפליקציה המזהה קול באמצעות מיקרופון ורושמת גרף של עוצמת הקול, עם אפשרות להצגת תוצאה של אמת או שקר... האפליקציה מיועדת לשמש בהופעות מול קהל. הלקוח: נמרוד הראל.
 • אפליקציות

  קמפיין אינטראקטיבי יטבתה
  תכנות באנרים ואפליקצית פייסבוק, שבהם ניתן לשחק עם סאונדים של פרסומת (קליפ וידאו) ולהוסיף להם אפקטים. העבודה כוללת התאמה והטמעה של באנר מורכב למערכת doubleClick של גוגל
 • אפליקציות, פייסבוק

  קמפיין פייסבוק פנטה
  תכנות קמפיין פלאשי, הכולל הקלטת דיבוב סאונד והשמעתו על גבי סרטוני וידאו, גלריות דינמיות ועוד. הקמפיין פותח בשיתוף עם חברת מונולית, שאחראית על הצד הפייסבוקי, עבור הלקוח טינק.
 • אפליקציות, פייסבוק

  נגן אודיו-מפה בפייסבוק
  נגן אודיו המשולב בפייסבוק לשמיעת הודעות קוליות, עם התממשקות למפת גוגל לצפיה במיקום שולחי ההודעות. ניתן לדפדף בין הודעות ולנווט ידנית במפה. כל הנתונים נשאבים מקובץ XML חיצוני.
 • אפליקציות, פייסבוק

  אפליקציית פייסבוק מכללת נתניה
  תחרות נושאת פרסים של שיתוף בטיפים עסקיים. עבודה מול webservice שעובד מול פייסבוק (פותח ע"י חברה חיצונית), קבלה, שליחה והצגת טקסטים דינמיים (עברית\אנגלית) ותמונות הגולשים בגלריות עם אופציה לדפדוף, הצבעות ושיתוף חברים. הלקוח: טולבוקס.
 • מצגות, אמצעי המחשה

  מצגת אינטראקטיבית גולמט
  מצגת שפותחה בטכנולוגיית air, המיועדת לעמדות מסך-מגע. ממשק אינטראקטיבי לצפיה במוצרים + טופס הזנת פרטים באמצעות מקלדת וירטואלית. התכנות בוצע בשיתוף עם אדי ספגין. זמן הטעינה עלול להיות ארוך מאחר ומדובר במצגת שלא מיועדת לאינטרנט.
 • אפליקציות

  רכיב וידאו לראיונות webcand
  אתר webcand הינו אתר המשתמש חברות לצורך ביצוע סינונים ראשוניים לגיוס כח אדם על ידי ביצוע ראיונות אינטרנטיים. הראיון נשלח למועמד על ידי המגייסת. המועמד מבצע ראיון מצולם במהלכו הוא עונה על סדרה של שאלות שנקבעו עבור המשרה. עם סיום הראיון, המגייסת מקבלת הודעה שממתין עבורה ראיון חדש ויכולה לצפות במועמד. רכיב הוידאו באתר מתבסס על טכנולוגיית Flash Media Server
 • אפליקציות

  אפליקצית מגע
  אפליקציה המאפשרת חיפוש וצפיה בגלריית מתכונים דינמית באמצעות מסך מגע וחיישני מרחק. ניתן לנווט בין מתכונים ע''י לחיצות וגרירות על מסך מגע. בחירת מתכון מציגה סדרה של סרטונים, כאשר הניווט ביניהם נעשה ע"י הנפת היד מול חיישני מרחק. כל הטקסטים, התמונות ונסרטונים ניתנים לעדכון ע"י עריכת קובץ XML נפרד.